DUK

Ar verta atlikti pastato energinio efektyvumo modeliavimą?

Visi norime pastatyti gerai, kokybiškai ir už protingą kainą. Prieš pradedant statybas svarbu įsitikinti, kad pastato atitvarinių konstrukcijų apšiltinimo sprendimai, sandarumo lygis, langai, šildymo, vėdinimo sistema atitikts užsibrėžtą energinio naudingumo klasę. Taip pat svarbu įsitikinti, kad pastato statybos kaštai bus ekonomiškai racioanlūs. Būtent tai ir padeda pasiekti pastato energinio efektyvumo modeliavimo paslauga.

 

Kvalifikuotas specialistas pasiūlys kaip sutaupyti:
– Jūsų pastato konstrukcijų apšiltinimui parinks optimalias medžiagas ir storius; 

– Pasiūlys pigiausią ir efektyviausią sandarinimo sprendimą;

– Rekomenduos ventiliacijos ir šildymo sistemos efektyvesnius/pigesnius sprendinius;

Biri pučiama vata - ar tai geras sprendimas pastato šiltinimui?

Jau daugybę metų šis šiltinimo būdas populiarus vakarų Eurpoje, Amerikoje ir netgi šaltojoje Skandinavcijoje. Šiltinimui naudojama speciali smulkinimo ir pūtimo įranga, biri pučiama vata užpildo tolygiai ir sandariai šiltinamą konstrukciją. Vientisas pučiamos birios vatos sluoksnis garantuoją puiką šilumos, garso ir priešgaisrinę izoliaciją

 

Pučiama biri vata pagaminta iš aplinką tausojančių, ekologiškų medžiagų – perdirbtos celiuliozės ar perdirbtos mineralinės vatos plaušelių.

 

Plačiau apie sandarinimą pučiama biria vata.

Tarpinis pastatų sandarumo matavimas. Kuo jis skiriasi nuo galutinio matavimo?

Tarpinį pastatų sandarumo matavimą dažniausiai atliekame prieš galutinės pastato apdailos atlikimą. Tokiu atvėju mes galime užbėgti blogiems scenarijams į priekį, įdentifikuoti problematines sandarumui vietas, rekomenduoti kaip jas ištaisyti (užsandarinti). Šios paslaugos metu kartu su pučiančių durų įranga naudojame termovizorių, anemometrą , dumų generatorių. Mūsų sandarumo specialistas skirs laiko tiek, kiek reikia, kad visos problematinės vietos būtų rastos ir laiku ištaisytos.